Στο πλαίσιο της ανάγκης περιορισμού της διασποράς του κορωνοϊού COVID-19, η εξυπηρέτηση του κοινού στην υπηρεσία μας γίνεται  ηλεκτρονικά και μόνο σε επείγουσες – εξαιρετικές  περιπτώσεις, ΜΟΝΟ μετά από τηλεφωνικό ραντεβού. Η χρήση της μάσκας είναι υποχρεωτική!

Απόφαση τοποθέτησης-διάθεσης αναπληρωτών εκπαιδευτικών σε Σχολικές Μονάδες της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Φθιώτιδας στο πλαίσιο της Πράξης : ” Ένταξη ευάλωτων κοινωνικών ομάδων (ΕΚΟ) στα σχολεία-Τάξεις Υποδοχής, σχολικό έτος 2019-2020″ με κωδικό ΟΠΣ 5045765, με συγχρηματοδότηση από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο, στο πλαίσιο των Αξόνων Προτεραιότητας 6, 8 και 9, του ΕΠ “Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθηση” του ΕΣΠΑ 2014-2020.

κατεβάστε το αρχείο