ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Επιστροφή στην κεντρική σελίδα

Ο Αναπληρωτής Διευθυντής Π.Ε Φθιώτιδας κ. Γκούμας Ευθύμιος, το εκπαιδευτικό και διοικητικό προσωπικό, σας καλωσορίζουμε  στην  ιστοσελίδα μας

''Οριστικός πίνακας μοριοδότησης υποψήφιων αναπληρωτών Προϊσταμένων ΚΕ.Δ.Δ.Υ. Στερεάς Ελλάδας''         (07-04-2015)
''Πίνακας μορίων μετάθεσης των εκπ/κων Π.Ε. Φθιώτιδας - Περίοδος υποβολής ενστάσεων από 06-04-2015 έως 17-04-2015''  (03-04-2015)

''5η Ανακοίνωση 9ου Πανελλήνιου Συνεδρίου Καθηγητών Πληροφορικής''                                                     (02-04-2015)

''Δελτίο εκδηλώσεων εβδομάδας από 30-3-2015 έως 2-4-2015''                                                      (27-03-2015)
''Ενημέρωση για σεμινάρια Προγράμματος Διαρκούς Επιμόρφωσης για Καθηγητές Γαλλικών στη Λαμία''     (27-03-2015)
''Ενημέρωση από το Σύλλογο Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Λοκρίδας''                                                          (26-03-2015)
''Διοργάνωση Αγώνων Lamia Night & Run 2015''                                                                                                                       (09-03-2015)

''Κύρωση τελικών πινάκων επιλογής υποψηφίων εκπαιδευτικών προς απόσπαση στις σχολικές μονάδες των περιοχών Λονδίνου, Καϊρου, Τιράνων, Βερολίνου-Στουτγάρδης, Μονάχου, Ντύσσελντορφ, Γιοχάνεσμπουργκ και Μαριούπολης''                                                             (09-03-2015)

''Τήρηση Κανονισμών Προβολής και Δημοσιότητας στο πλαίσιο των Πράξεων Ανάπτυξη Υποστηρικτικών Δομών για την Ένταξη και Συμπερίληψη στην Εκπαίδευση των μαθητών με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες - Μετατροπή του Ειδικού Σχολείου σε Κέντρο Υποστήριξης Ειδικής Αγωγής Εκπαίδευσης και ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ: Πολιτισμός και Ένταξη ευάλωτων κοινωνικών ομάδων (ΕΚΟ) στα Δημοτικά Σχολεία στους Άξονες Προτεραιότητας 1, 2 & 3 του ΕΠ Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση''                           (04-03-2015)
''Υλικό για τον Σχολικό Εκφοβισμό στη σελίδα: Σχολικές Δραστηριότητες''                                                         (04-03-2015)

''Τήρηση Κανονισμών Προβολής και Δημοσιότητας στα πλαίσια των Πράξεων:  Πρόγραμμα εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης για ένταξη μαθητών με  αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες- ΑΠ 1,2,3, Πρόγραμμα μέτρων εξατομικευμένης υποστήριξης μαθητών με αναπηρίες ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες για τη μεγιστοποίηση της ακαδημαϊκής και κοινωνικής τους ανάπτυξης με τη χρήση Νέων Τεχνολογιών και Ψηφιακού Εκπαιδευτικού Υλικού- ΑΠ 1,2,3 του ΕΠ Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση, ΕΣΠΑ 2007-2013''                                                                        (02-03-2015)

''4η Ανακοίνωση 9ου Πανελλήνιου Συνεδρίου Καθηγητών Πληροφορικής''                                                    (04-02-2015)

''Υποτροφίες ξένων κυβερνήσεων σε Έλληνες υπηκόους για το ακαδημαϊκό έτος 2015-2016''              (21-01-2015)

''Εγκύκλιος αδειών''           (13-10-2014)
" Αποχαιρετιστήρια επιστολή Διευθυντή Α/θμιας Εκπ/σης Φθιώτιδας, κ. Αθανασίου Σιούτα "                                         (13-06-2014)

''Οδηγίες προστασίας σε περίπτωση σεισμού από τον ΟΑΣΠ''                  (07-02-2014)

" Νέο Σχολείο (Σχολείο 21ου αιώνα) - Η Μετάβαση: Πολιτισμός και ένταξη ΕΚΟ στα Δημοτικά Σχολεία" στους άξονες προτεραιότητας 1, 2 & 3 του Ε.Π. "Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθηση" του ΕΣΠΑ " (10-01-2014)
''ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ Η/ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΞΟΝΕΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ 1, 2 & 3 ΤΟΥ Ε.Π. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ ΤΟΥ ΕΣΠΑ''              (26-11-2013)

Mισθοδοσία online

Εκπαιδευτικά